NÁVOD NA NAHRÁVÁNÍ FOTEK DO PHOTOBUCKETU ZDE

Říjen 2009

Novinky u WW Saddlery

31. října 2009 v 17:09 | Lintith |  .:Novinky:.
NOVINKY WW SADDLERY!!

Kdo si ještě nevšiml v mém e-shopu WW Saddlery se udály změny...spíš větší než menší.
Stalo se to, že jsem změnila nebo vymazala z nabídky některé věci. Sedla, uzdečky, chrániče atd.
Je to z důvodu toho, že se česká pošta opět vyznamenala a já prostě nemůžu dopustit, aby vám přišli věci poškozené. To prostě nejde.

V nabídce zůstaly ponejvíc deky na koně, kterých bude přibývat, jak různých typů, tak i různých materiálů, stylů a prošívání. Také podsedlové dečky zůstaly. Plánuji jejich celkovou změnu či zlepšení. Všech, tak aby se líbily a vypadaly lépe. Taky zůstaly ohlávky, kterým bych se moc chtěla věnovat. Čištění, to brzy rozšířím o další kusy. Zůstaly i arabské kostými. Těm bych se chtěla také věnovat.

Uff, teď to nejtěžší, včera jsem to psala na e-shop s tím, že na AS ty věci udělám. Dnes jsem ale rozhodla, že na AS přivezu pouze věci z nabídky, z momentální nabídky. Takže bohužel ruším i sedla a uzdečky na AS. Důvod je jednoduchý, nic nestíhám, dochází vhodná kůže a já už prostě dál nemůžu. Potřebuji se nadechnout a žít. Takhle jen přežívám, spíš se ve všem topím. Vím, že to bude mnohé mrzet, ale já doufám, že mě Ti, kteří tenhle stres a nestíhání znají, pochopí.
Všem děkuji za podporu!

Rozhodovala jsem se, zda skončit úplně se vším, nebo to jen omezit. Vybrala jsem si zatím druhou variantu.

Každému zvlášť ještě napíšu mail. Ale asi až zítra.

Halloween 2009

27. října 2009 v 22:30 | Lintith
Tak konečně máme plán na 31.10. 2009. Bude to náš první Halloween, tak si ho chceme náležitě užít! Celý den se "ponese" v halloweenském duchu.

Ráno nás čeká Halloween Treasure Hunt - bude to vyjížďka do přírody kolem stájí a hledání pokladu. Určitě se jí zůčastní Tereza s Tagýskem, která bude celé "hledání pokladu" organizovat. Potom nebude chybět Samantha s Nanett a Adélka. Koho pojede Adélka to ještě uvidíme, v úvahu přichází Teddy, Cukřík ( Sheik ) nebo dokonce Wolki. Počítáme, že celé hledání započne kolem 10 a na oběd už budeme doma!

Po obědě přijde na řadu jako první Fancy Dress Competition - soutěž o nejhezčí halloweenský kostým. Přihlášená je zatím Tereza s Cukříkem, Samatna s Nanett a Adélka s Teddíkem. Jako výhry jsou připravené stuhy a kokardy :)

Následovat bude Halloween Jumping - halloweenské skákání. Kdo přeskočí nejvyšší skok?? Bude to Adélka s Copsíkem nebo Samanta s Teddíkem?

Po skocích bude už jen zábava Halloween Speed and Fun Gymkhana - kdo projede celou trať nejrychleji?? Závod kolem tyček, následovat bude i zábavná část. Přenášení sklenic mléka, jízda pozadu atd atd.

Vše určitě zdokumentuji! Myslím, že si den určitě moc užijeme!!

Wolkenzauber

27. října 2009 v 19:49 | Lintith |  Traditional
Wolkenzauber


CM Breyer ( můj repaint )
Pohlaví : hřebec
Velikost : Traditional
Plemeno : Hannoverský kůň
Barva : black frame overo


Wolkenzauber se narodil v roce 1998, je 163cm vysoký a je to syn slavného hřebce Winnetou. Dal více než 70% barevných hříbat. Soutěží v drezurách 2. stupně a nyní i v parkurech do stupně L.

Wolki je můj první repaint Traditional koně. Byla to náhoda, když mi moje malá Vendulka omylem zedřela Idocuska. Díky tomu mohl vzniknout právě Wolki!

Snad se bude líbit!


WW Saddlery

25. října 2009 v 20:39 | Lintith |  .:Novinky:.
WW SADDLERY - VŠE OHLEDNĚ OBJEDNÁVEK!!

Prosím čtěte pozorně všichni, kdo u mě máte nějaké objednané věci :)

ŘIJEN 2009
- ve čtvrtek budu odesílat balíčky pro Rikki_1 a Terushqu ( peníze jsou již na cestě, do té doby snad dorazí ).
- ve čtvrtek také bude připravený balíček pro Adélu, prosím ať mi dá vědět, zda peníze pošle, aby tu byli včas nebo to mám poslat na dobírku.
- poslední balíček za říjen půjde v pondělí 2.11. pro Cof. Cof také prosím, poslat peníze včas, ať to může frčet! :)

AS 2009
- všichni kdo mi ještě nenapsali objednávku a mají u mě rezervnutý "flek" - momentálně už jen Silvera :D Sil, prosím, pošli mi objednávku co nejdříve, abych na tom mohla začít pracovat. Nejlépe do konce října, začátku listopadu.
- ostatní, pokud by jste ještě chtěli něco přidat k objednávkám, prosím včas! Ať se vše stihne v klidu a pohodě!!

PROSINEC 2009/VÁNOCE
- prosím všechny, kdo u mě mají rezervaci, aby mi objednávky poslali nejdéle do konce listopadu!! Čím dřív, tím líp! Moc děkuji!!

Paris

25. října 2009 v 20:26 | Lintith |  Micro Mini
WW Paris


AR Katlyn Cooper
Pohlaví : hřebec
Velikost : Micro Mini
Plemeno : Arabian
Barva : palomino

Paris je mým vysněným Micro Mini koníkem. Jsem strašně ráda, že jsem si mohla jednu jeho kopii koupit od Katlyn. Je to naprosto úžasně propracovaný model. Namalovaný je mnou, jsem strašně ráda za to jak dopadl. Nakonec se mi líbí a jsem naprosto nadšená! :)
Parisku vítej!!


Novinky 25.10.09

25. října 2009 v 10:32 | Lintith |  .:Novinky:.
Rikki_1 kontaktuj mě prosím co nejdříve. Kvůli Tvé objednávce, balíček je připraven zítra k odeslání! Díky!!

NOVINKY

Začnu smutnou novinkou...včera jsme museli nechat uspat naši nejstarší kobylku. Měla vážnou koliku, zauzlená střeva a nakonec i perforaci střev. Bylo to strašné, bolí to moc, ale hlavně, že už je jí líp! Budu na ní vždycky vzpomínat. Znala jsem ji 10 let! Usnulu v krásných 21 letech.
Užij si to tam krásně Basanto!! Myslíme na Tebe!

WW Saddlery
Další zprávy jsou také ne příliš dobré, ale už jen pro Vás. Jak již víte, už nepřijímám objednávky na říjen ani na AS a teď už ani na Vánoce. V této chvíli nepřijímám do konce roku žádné objednávky, mám plno. Všem děkuji za zájem!!!

Paris
Veselejší novinkou je, že jsem dokončila MM koníka Parise, kterého jsem dostala jako bílého z USA. Fotky dodám brzy do soukromé rubriky.

Přeji všem příjemný den!

Perla World Competition

22. října 2009 v 21:40 | Lintith |  .:Novinky:.
Perla World Competition

Mám radost, že Kiiki vymyslela tuhle fajn soutěž a těším se o to víc, že budu moci posuzovat také. Těším se na všechny vaše fotky! Určitě to bude opravdu úžasná soutěž!

http://ranchperla.blog.cz/0910/mam-pro-vas-soutez

Vzhledem k tomu, že bychom rádi nějak přispěli na tuhle soutěž, rozhodli jsme se jí "sponzorovat" a věnovat do soutěže věcné ceny za první tři místa. Jaké ceny, to se určitě brzy dozvíte!
A jsem strašně šťastná, že v tom nebudeme sami! Půjde do toho s námi Ivča z BR Ranche, což bude naprosto perfektní! Budeme "v TOM" společně!! Určitě se těstě na všechny ceny!!

Novinky 21.10.09

21. října 2009 v 23:12 | Lintith |  .:Novinky:.
NOVINKY


Dnes je velmi šťastný den. jak jste si mohli všimnout o článek níž, tak na BR Ranchi se narodil 1. potomek našeho Peppy! Nádherný hřebeček Simonek se těší dobrému zdraví a spolu s mamčou už určitě vyvádí neplechy!!

Do e-shopu jsem přidala dlouho slibovanou bederku. Zátra nic nečekejte, jsem ve městě.
Naopak Katiik se může těšit na balíček, který zítra odesílám!!
Další balíčky půjdou v pondělí.
Chystám se na další novinky, snad budou brzy!!

Také jsem se dozvěděla super zprávu a to tu, že k nám brzy přibude nový koňský člen. Bude to hřebec, víc neprozradím! Jen, že se máte na co těšit!

Také jsem dokončila Pariska, ano, zbývá jen nalakovat a možná už zítra ho tu uvidíte!!


1. potom našeho Peppy

21. října 2009 v 23:08 | Lintith |  .:Novinky:.
BR Sunrise Simon

Dnes se na BR Ranchi narodil krásný strakatý hřebeček po našem WW Peppy Cat Olena! Peppy se stal poprvé tatínkem hříbátka, které se nenarodilo u nás. Doufám ale, že ne naposledy!
Pupíčkovi Simonkovi přejeme krásný život a Ivče děkujeme, že se mohl narodit zrovna u ní! ;)

WW Saddlery - obejdnávky a novinky

20. října 2009 v 11:49 | Lintith |  .:Novinky:.
NOVINKY WW SADDLERY

Objednávky a novinky

Rozhodla jsem se zveřejnit pár novinek ohledně WW Saddlery, příjímání objednávek a všeho kolem.

V posledních dnech jsem v podstatě nedělala nic jiného, než že jsem vyráběla, vyráběla a vyráběla. Doma mi všechno padá na hlavu, Vendulku to nebaví a mě už to taky bavit přestává. Výsledkem je, že už téměř týden pořádně nesmím, protože vyrábím hlavně po nocích a už doslova padám na "hubu" ! Takže jsem se rozhodla zvolnit a také napsat něco ohledně dalších objednávek.

KLASICKÉ OBJEDNÁVKY
Včera v pobndělí 19.10.09 odešli balíčky pro Danuš, Lucy a Šarlotu. Dnes by měli všem dorazit. Tím jsem dokončila odesílání výher v MS.

Další odesílací termín je ve čtvrtek 22.10.09. Odešlu balíček pro Katiika ( dnes dorazili peníze!! ) a bude připraven balíček pro lulu ( odešlu v případě, že dojdou peníze ).

Poté jsem přijala 4 velké objednávky, které musím odeslat ještě před AS. Přišli v tomhle pořadí a v tom je také budu vyrábět : Rikki_1, Terushqa, Adél a Cof. Termíny odeslání balíčků jsou následující a nebudou se měnit, prosím všechny, aby mi poslali peníze včas, abych mohla jejich balíčky odeslat v termínu.
Rikki_1 a Terushqa - balíček bude odeslán v pondělí 26.10.09
Adél - balíček bude odeslán ve čtvrtek 29.10.09
Cof - balíček bude odeslán v pondělí 2.11.09

V tuto chvíli KONČÍM přijímání objednávek na ŘÍJEN 2009!!!
Pokud by se stalo, že někdo bude chtít udělat něco malého ( ohlávky, vodítka, deky ), tak se ozvěte. Nejdéle do 31.10.09. Potom už se budu věnovat objednávkám na AS!

LISTOPAD 2009 nebudu vyrábět žádné objednávky, jen ty na AS! Objednávky přijímám, ale budou vyřízeny až od 23.11.2009

OBJEDNÁVKY NA AS 2009
Momentálně mám na AS 2 větší objednávky + nějaké menší.
Upozorňuji, že konečný termín přijímání objednávek na AS je 1.11.2009 ( neděle ).
Upozorňuji také, že počet míst je omezený, takže se prosím všichni ozvěte včas. Mám ještě tak 2-3 místa volná. Pokud se stane, že by někdo po termínu chtěl vyrobit na AS něco malého ( ohlávky, vodítka, deky ) může se ozvat.


VÁNOČNÍ OBJEDNÁVKY 2009
Objednávky na Vánoce 2009 přijímám od 23.11.2009 do 10.12.2009! Prosím všechny, kdo budou mít zájem o nějaké z mých věcí, aby dali včas vědět, počet míst bude omezený, ale se všechno dalo v klidu stihnout. 10.12. je nejzasší termín, aby vám to přišlo včas. Poslední odesílací termín na prosinec 2009 je 21.12.2009 ( pondělí )

Hubert 18.10.09

18. října 2009 v 20:42 | Lintith |  Diary
Dnes jsme pořádali v naší stáji 0.ročník Hubertovy jízdy. Počasí nám docela přálo, sice ještě někde leží sníh, ale většina ho už slezla. Začátek byl ve 14,00 a sešli se jen 3 jezdci z naší stáje. Tereza, která byla Mastrem honu a jela na Tagýskovi, Samanta, která byla letos liškou měla Nanett a Adélka, pro kterou to byla první Hubertova jízda, dostala Teddyho. Terén vedl různě a na cestě bylo připraveno na 10 překážek. Přináším jen pár fotek z části jízdy, zbytek si děvčata užívala sama. Po příjezdu do stájí se koně odstrojili a nechali se odpočinout v boxech. Holky měli připraveno teplé občerstvení, které bylo obvzlášť potřeba v téhle zimě. Potom kolem 16,00 začínali parkurová exhibice na hale. Skákala Adélka s Copsíkem a Samanta si vyzkoušela Teddyho.
Doufám, že se fotky budou líbit. My jsme si den perfektně užili! Příští rok jste všichni srdečně zváni!!!
Novinky 18.10.09

18. října 2009 v 10:53 | Lintith |  .:Novinky:.
NOVINKY

Přidala jsem na blog Adélku a koníky Harleyho, Teddyho a Copse. Konečně jsou teď všichni reálně převedeni do stáje. Můžete se také podívat na pár fotek ze skokového tréninku Copse a Adélky.
Dnes chystám konečně pokračovat ve stavbě stájí, alespoň malinko se hnout!

WW Saddlery - objednávky a stav!
V pondělí budou odcházet balíčky pro Danuš, Lucy a Šarlotu. Budou připravené balíčky pro Kakinku, Katiika a lulu. Pokud dojdou peníze od těchto 3 do pondělí pošlu je taky. Pokud ne, další posílací termín je ve čtvrtek 22.10.09
Mám další velké objednávky od Riki_1, Terushqi a Adély. Měla bych na těchto objednávkách pracovat během tohoto týdne. Odeslat bych je měla další pondělí!!

Copsík ve stáji!!

18. října 2009 v 10:27 | Lintith |  Diary
Jsou to už 2 dny zpět kdy dorazil do našich stáji i Copsík. Konečně. Samanta s Adélkou toho hned využili a zkusili jaký je to skokan. Adélka se předvedla jako moc šikovný jezdec! Bude dál trénovat s Copsem a snad příští rok se ukážou na nějakých závodech. Cops se předvedl velmi dobře, je vidět, že jsme koupili opravdu nadaného koně. Přináším pár fotek ze skokového tréninku...Cops

18. října 2009 v 10:20 | Lintith |  Koně ve stáji

JménoCall the Cops ( školní pony )
Datum narození13.9.2003
PlemenoWPBR
Pohlavívalach
Barvabělouš
Rodiče...
..
Zaměřeníparkur
Temperamentmírný
..
Majitelstáj WW
OšetřovatelAdélka


Copsík je největší pony v naší stáji. Má celých 145cm výšky. Je to velmi příjemný koník jak v boxe, tak pod sedlem. Je to také vynikající skokan do pony soutěží. Ve stáji je tu hlavně pro pokročilé zákazníky, kteří se chtějí učit skákat.
Mimoto se připravuje na skokovou "pony" sezonu s Adélkou.


Harley

18. října 2009 v 10:15 | Lintith |  Koně ve stáji

JménoSugarbush Harley Quinn ( soukromý kůň )
Datum narození10.3.2001
PlemenoKnabstrupský kůň
Pohlavíplem. hřebec
Barvačerný leopard
RodičeFlameria xXx Flaming Dreams
..
Zaměřenídrezura
Temperamentstřední
..
Majitelstáj WW
OšetřovatelTereza


Cukřík je náš další plemeník ve stáji a nutno podotknout, že je to taková malá "celebrita". Také je podle toho řádně ne-příjemný :D. V boxe je fajn, pokud nemá svoje nálady, pod sedlem příjemně temperamentní, ale pro pokročilejšího jezdce dobře zvládnutelný.
Tereza si ho dovezla z Holandska hlavně na drezury. Chystají se spolu na letošní sezonu.


Teddy

18. října 2009 v 10:12 | Lintith |  Koně ve stájiJménoOutta The Blue ( školní kůň )
Datum narození30.7.1998
PlemenoČeský teplokrevník
Pohlavívalach
Barvaryzák
Rodiče...
..
Zaměřenírekreace, parkur
Temperamentmírný
..
Majitelstáj WW
OšetřovatelBettyTeddy, jak tady Outtovi všichni přezdíváme je menší vzrůstem, o to s větším srdíčkem. Je to fajn koník jak v boxe, tak pod sedlem. Nemá s ním problém žádný začátečník, ale nenudí se na něm ani pokročilý jezdec, protože Teddy je dobrý skokan. Ve stáji je využíván hlavně pod zákazníky, ale je občas možnost ho vidět i na nějakých hobby závodech.
Začínala na něm i naše Betty!


Adélka

18. října 2009 v 10:01 | Lintith


JménoAdélka Fišerová
Datum narození21.9.1998
ZnameníPanna
BydlištěChrastava
ZZVJano
.
"Stav ve stáji"členka, jezdec
Nej. kůňFali, Fantasie, Cops
Nej. barvarůžová
Nej. jídlokuřecí řízek a br kaše
Nej. místove stáji!
.
Koně v péčiFali, Fantasie, Cops
.
Vlastní kůň ... .Faline a Fantasie.


Úspěchy v roce 2010
- none -Kassini Karo trochu jinak+tričko

15. října 2009 v 22:00 | Lintith |  WWTraditional
Ukázka toho, jak také může vypadat deka Kassini Karo. Patří našemu Tagýskovi!
Také první fotografie trička na jezdce!! Potřebuje ještě pár úprav, ale prototyp je tady!! Těšte se na další věci!!

Novinky 15.10.09

15. října 2009 v 17:09 | Lintith |  .:Novinky:.
NOVINKY

Přeji krásný zasněžený den všem. ANO ta bílá ošklivá věc už dorazila i k nám. Včera to zkoušelo sněžit a dnes ráno jsme vstávali už s cca 30cm pevného snězu. A sype se to celý den. Prostě fuj! Nemám ráda sníh. Takž celý den sedím zavřená doma, jsem velmi naštvaná, ale co dělat.
Jedinému komu se to líbilo byl Teddík, který byl i venku ozkoušet novou deku ( mj. bude večer v e-shopu ).

Včera odešel balíček Everlinet, Viki, lulu a Bandit. Holky jak to dopadlo?? Komu dorazil??

Dnes celý den pracuji a v pondělí další várka. Sněhu ZMAR!!!Novinky 13.10.09

13. října 2009 v 21:45 | Lintith |  .:Novinky:.
NOVINKY

Takže nejdříve zase novinky z WW Saddlery! Dnes měli dojít balíčky pro lidičky, kterým jsem to posílala včera. Krom Kiiki došli snad všem, za což jsem moc ráda! Snad se líbí! Kiiki, doufám, že to zítra dojde, jinak písni sms. Určitě to buď přijde nebo to přijde ke mě zpět a já to ihned odešlu!

Zítra bude odcházet balíček pro Everlinet ( objednávka ), lulu ( ohlávka ) a Viky ( ohlávka ).
Danuš udělám její věci přes týden a pošlu v pondělí. V pondělí budou také připravené věci pro Katiika, Lucy a Kakinku. Prosím ty, co ještě neposlali penízky ať tak učiní co nejdřív, ať může balíček v pondělí putovat k vám!

BANDIT a KAREN prosím kontaktujte mě na mail Lintith@seznam.cz kvůli výhře v MS ( ohlávka ). Potřebuji doladit barvu atd. Pokud tak neučiníte do konce týdne ( tj. 18.10.09 ) tak vám výhra propadá...

Další novinkou je, že jsem si na AS rezervovala nějaké koníky. Jsou jimi ELCR Chestnut 2009, Ideal, Misty a Barbaro. Možná přibude ještě nějaký.

Jsme v soutěži o nej obchůdek!!
Na ranchi Zvěřinec jsme se dostali do krásné soutěže! Jsme na sebe hrdí, že tam můžeme být!! Děkujeme za podporu!!
http://ranchzverinec.blog.cz/0910/soutez-o-nej-obchudek-roku-2009