NÁVOD NA NAHRÁVÁNÍ FOTEK DO PHOTOBUCKETU ZDE

Únor 2011

Midi a Max

27. února 2011 v 15:42 | Lintith |  In progress...
Tak konečně zase nějaké fotečky k pokoukání. Dole najdete mojí Midinette s malým Maxíkem ( Maximus po Wolkenzauber ). Věřím, že se povedl <3


Kok, kok, kokodák...

26. února 2011 v 18:51 | Lintith |  .:Novinky:.
Kdo chce mít na CLS nějaké překvapení, ať do článku nekouká. Kdo je zvědavý jako opice, tak se pojďte kouknout blíž, jaká krása je pro vás nachystaná !!


Bonte Piet

22. února 2011 v 15:25 | Lintith |  In progress...
Dneska byl opravdu dokonalý den. Sice je hooodně zima, ale to sluníčko které svítí celý den prostě dělá divy! Já jsem dneska taková nějaká veselá a tak vám přináším fotky našeho Bonteho. Myslím, že plemeno tipnete už sami dle fotek ne?


Kdepak je ta Lin...

20. února 2011 v 22:14 | Lintith |  .:Novinky:.
Postrádáte mě? Ano? To je dobře! Ještě si počkáte!
Dnešní volno jsem strávila pohodově doma s Vendulkou, ráno úklidem a vařením, pečením. Odpoledne malování. Dokončila sem schleich frísáka, bohužel mi umřely baterky ve foťáku ( zase... ) takže si počkáte do úterý...

Ale kdo si počká, ten se dočká! Je fakt povedený!
No nic, lezu spát a zítra v práci až do 5ti! Držte palce, ať to tam v té zimě přežiju! A v úterý slibuji fotečky a článek :)

Brouk!

PS.: CLS se blíží lidičkové! Prosím lidi co ještě neposlali přihlášky, ať mi písnou. Buď přihlášky nebo důvod proč to vázne ( neplatí pro App, Moni - u těch vím proč a co ). Chystejte se, konec února klepe na dveře!

Frilenis

15. února 2011 v 18:19 | Lintith |  In progress...
Fotečky pidi Frilenisky :) Ještě budu dodělávat ocásek. Bylo docela hezky na focení dneska! Taková moje malá prácička. Ikdyž nemám tohle plemeno nijak zvlášť ráda, tak ona je sladká!


Barvičková soutěž - Výsledky

13. února 2011 v 20:39 | Lintith |  Soutěže
A je to tady! Máme tu výsledky Barvičkové soutěže! Více dole v článku!
Názvy barev najdete nyní pod obrázky


Lafitta

13. února 2011 v 15:26 | Lintith |  In progress...
Krásnou neděli přeji všem a přináším fotky Lafittky, více dole...


Midi, Háta a Nok

11. února 2011 v 13:43 | Lintith |  In progress...
Fotky koníků jsou tady. Strašně mě mrzí, že jsem je nestihla cvaknout včera na sluníčku, dneska jsou fotky z upršeného dne, ale snad se budou líbit. Každopádně je přefotím hned jak vyleze puchýř ven!


CLS zpravodajství

11. února 2011 v 13:26 | Lintith |  .:Novinky:.

CELEBRATING LIVE SHOW 2011Měsíc se s měsícem sešel a máme tu už skoro půlku února. Pamatuju si, když jsem začala CLS na konci listopadu 2010 plánovat, jak si každý říkal, že sem upadla na hlavu a proč tak brzy. Vidíte a ani jsme se nenadály a CLS máme za dveřmi! 

Ráda bych napsala, že na ofic. webu CLS jsem včera udělala další změny. Přidala jsem kategorii Obchůdky na CLS, kterou najdete v menu po O CLS. Budou tam vypsány všechny obchůdky, která na CLS budou přítomny a od kterých si budete moci vybírat.
Dál jsou snad všichni účastníci napsáni? Kdyby někdo kdo semnou komunikuje chyběl, prosím ozvěte se.
Aktualizovala jsem počty přihlášených koní ve Výstavních třídách a také jsem rozdělila Kategorii č.18 OF Schleich/Light Breeds na více typů. Bylo to kvůli tomu, že v této kategorii bylo více jak 35 koní, což mi přijde hodně.

Je toho hodně co bych chtěla ještě napsat a proto dneska zřídím další sekci, kde budou články týkající se rozdělení místností, toho jak to bude vypadat a jak to bude chodit. Taky tam sepíšu cestu, jak se dostanete na farmu Vysoká.

Prosím všechny o sledování ofic.webu CLS - www.celebratingls.webnode.cz

Barvičková soutěž - Kategorie

9. února 2011 v 17:18 | Lintith |  Soutěže
BARVIČKOVÁ SOUTĚŽ - KATEGORIE


Barvičková soutěž

9. února 2011 v 16:56 | Lintith |  Soutěže
BARVIČKOVÁ SOUTĚŽ

UZAVÍRKA ODPOVĚDÍ POSUNUTA NA NEDĚLI 13.2.2011 VE 20:00

Hodně z vás obdivuje ohlávky s grossgrain stužek a já se rozhodla vám nabídnout možnost jak nějaké získat! Takže všichni zájemci do toho, snažte se a můžete vyhrát!

Soutěž bude rozdělena do více kategorií dle stupně obtížnosti a jako výhra každé kategorii bude 1 grossgrain ohlávka. Hodnotí se správnost zapsání barev a pokud se stane, že se sejde víc správných odpovědí, rozhodnu se co dál ;)

Pravidla :
- odpovídáme na email : Lintith@seznam.cz , do předmětu zadat SOUTĚŽ
- konec soutěže bude v neděli 13.2.2011 ve 20:00 , do té doby můžete odpovídat
- žádné řešení soutěže dohromady :D je to soutěž pro jednotlivce!
- zůšastnit se můžete tolik kategorií, kolik chcete, nemusíte všech!! 


Kategorie č.1 - Základy 1 ( i pro začátečníky )
Kategorie č.2 - Základy 2 ( i pro začátečníky )
Kategorie č.3 - Samostatné geny ( i pro začátečníky )
Kategorie č.4 - Kombinace ( pro lehce pokročilé  )
Kategorie č.5 - Pinto variace ( pro znalce kreseb pinto )
Kategorie č.6 - Appaloosa variace ( pro znalce Appa kreseb )
Kategorie č.7 - Lahůdky ( pro znalce barev, ale zkouší i začátečníci )

Odpovědi :
- odpovídat budete způsobem :
Kategorie č.1 :
1 - bay/hnědák
2- chestnut/ryzák
.
.
.

Kategorie č.2 :
.
.
.
.


ZVEŘEJNĚNÍ KATEGORIÍ DNESKA VEČER! 

Modrý...

9. února 2011 v 16:29 | Lintith |  In progress...
Modrý in progress....


Když maluje sluníčko...

8. února 2011 v 16:54 | Lintith |  In progress...
Když maluje sluníčko....

Kdo je zvědavý? :D


Arabelka vlasatá

6. února 2011 v 16:51 | Lintith |  In progress...
Přináším fotky vlasaté Arabelky. Stále ještě podotýkám není dokonalá a asi nikdy nebude. Hřívu už sem jakžtakž udělala, každopádně suchá vypadá hrozně, takže jí musím na focení vždycky malinko vlhčit. Ocas jsem dneska zahušťovala a už tvarově a hustotně vypdá dobře, jen ho asi určitě budu dál upravovat. Na práci jsou ještě ta světlá kopýtka a taky očička :)
Každopádně si fotky užijte!


Nový článek, nové poličky

6. února 2011 v 13:01 | Lintith |  .:Novinky:.
Rychlé novinky pro všechny zvědavce :) Včera jsem měla veliké štěstí a po měsíci čekání mi Jakub vyrobil 2 poličky na koníky. Hned jsme je přidělaly na zeď a taky jsem včera nastěhovala koníky. Nevím zda je to konečné rozložení, nu uvidíme! Fotky dole.


Ohlávky grossgrain

4. února 2011 v 16:14 | Lintith |  .:WW Saddlery:.
Dole najdete fotky ohlávek ze stužek grossgrain. Strašně dobře se mi s nima pracovalo a doufám, že bude i nadále. Strašně koníkům sluší! Určitě nějaké ještě udělám!
Appy díky <3


Fotky koníků

2. února 2011 v 18:59 | Lintith |  Ostatní
Přináším naprosto obyčejné, tmavé fotky našich koníků! I tak si je užijte!
Noví koníci

2. února 2011 v 9:46 | Lintith |  .:Novinky:.
Včera večer sem již neměla moc sil napsat to, že konečně dorazili noví koníky :) Byla a sem strašně šťastná! Největší radost ovšem TH udělali Vendulce, která vybalila skartovaný papír a do večera si s ním hrála po celém obýváku a z velké krabice si udělala skluzavku :) Prostě šťastné dítě a já ještě dneska ráno tahám zespod skříní papírky :) Děkujeme Appy a TH ! :D

a kdo že to přijel? Jen rychle bez fotek ( ty by měly bát během dnešního odpoledne, byť asi budou šedivé bez sluníčka :( )

- Radical : OF Ravellek, který je 3tím do mé CL Idocuse. Z OF koníků mi zbývá sehnat Buttercup, který se snad jednou někde vylouple a Valliant, kterého asi jen tak nezískám :D Každopádně tenhle mold prostě miluji a plánuji ho rozšiřovat dál a dál o CM koníky ( ať už mé či cizí! ).
Radical přijel s malýma odřeninama na stehně a plecích ze strany krabice ( klasika ), ale nic hrozného ani nezamaskovatelného. Bohužel má i PP nohu zevnitř malinko poničenou, má na ní vytlačený drátek + ještě nějaká maličkosti, barva naštěstí vydržela. Nejsem přecitlivělá a s Radicalkem sem žádné LS či FD neplánovala a na fotkách to vidět nebude, takže se nic neděje. Dostal zlatou koženou ohlávku, ale dneska by měl dostat novou nylonku :) Jo a bydlí samozřejmě s "bratříčky" na poličce.

- Kong : OF Kong, zatím bez jména, protože stále chci aby to byla kobyla! Buď jí "pindíka" upiluji nebo ho prostě budu ignorovat! Každopádně Kong při včerejší večerní prohlídce vypadal/a velmi dobře. Každopádně ji/ho čeká ještě dnešní prohlídka za světla, uvidíme zda odhalíme nějaké chyby, ale i kdyby, Kong bude do budoucna CM. Ne přemalováním, ale tím že dostane mohér hřívu, ocas a také bych chtěla rousy. Pokud by se něco po... tak potom bych uvažovala o celkovém předělání ( např. při problému u rousů, ale nebudeme malovat čerta na zeď ). No dostal/a krásnou velikou ohlávku od Peti a bydlí vedle Nugátka... ( Wandamere Suki )

- Breast Cancer Benefit SM : nádherný a dokonalý. Je stále v krabičce, nevím kdy ho vybalím :) Každopádně sem ho chtěla co nejdřív, protože na velkého jsem si ještě penízky nenašla, ale doufám že bude i ten velký letos!

- My Dream Horse Customizing Kit : jak by u mě mohl chybět? Tento activity set jsem chtěla už strašně dlouho a hned jak sem ho viděla u TH, tak jsem ho objednávala. U mě to bude pravděpodobně arabská kobylka ( pintabianka ). Ještě nevím jakou bude mít barvu, je na řadě až za delší dobu, každopádně mě láká buck pinto . Tuhle kobylku mi včera zabrala Vendulka, že je to její hříbátko a Ravellka vybrala jako maminku :D Každopádně už je kobylka na svém místě ve skříni vedle Onyxů.

- Top Wat : OF Show Jumping Warmblood, pro neznalé u Appy jako De la Vina. Je to koníček, kterého mi Appa dovezla z USA a já jsem za něj strašně vděčná. Je dokonalý! Vypadá, že je i naprosto v pořádku a moc se mi líbila jeho krabice! U nás zatím hřebeček, do budoucna asi valášek. Dostal jméno po reálném koni od nás ze stáje, tak se jeho život bude asi taky odvíjet od něj ;) Dostal krásnou ohlávku od Ivči a bydlí s malým od GG na poličce ( a moc se k sobě hodí :D )

Z koníků je to všechno, aspoň doufám, že jsem na nic nezapomněla.

- Rio Rondo : díky Appě a jejím rodičům jsem také mohla získat mohér pro svoje koníky a nějaké další drobnosti. Z Rio Ronda přijel černý, bílý, krémově bílý a flaxen mohér. Také 2 lepidla na něj Duco Cement a Sticky Way na "lepení" udidel modelům

- Grossgrain : další věcičkou, která přijela je 5 koleček po 6 yardech grossgrain stužek ( červená, černá, sv.modrá, růžová a žlutá ), ze kterých chci vyrábět ohlávky ( ponejvíc sobě ). Zase obrovské díky Appě, protože bez ní bych je nikde nezískala, nebo bych musela objednávat z ciziny!

- dárečky : Appuše! Moc moc děkuji! Ten přívěsek je dokonalý, hned ho zabrala Vendulka, ale já jí ho sebrala a už mi visí na klíčích! Prostě paráda! A zbytek využiju. DĚKUJI!! <3 <3 Dárky pro Tebe dokončím a jedou co nejdřív!


No zatím asi vše! Odpoledne čekejte fotky! Jdu vařit!