NÁVOD NA NAHRÁVÁNÍ FOTEK DO PHOTOBUCKETU ZDE

Srpen 2012

Pár fotek...

11. srpna 2012 v 15:49 | Lintith |  Ostatní


Pár rychlých foteček, protože jsem je slíbila a do konce týdne už jiné neudělám, bohužel...Novinky 9.8.2012

9. srpna 2012 v 14:08 | Lintith |  .:Novinky:.
Ahoj všichni,

tak zase po dlouhé době nějaké zprávy. Omlouvám se za odmlku - je oprávněná. Stalo se pár věcí, které mi obrátili život na ruby. Nejdůležitější je ta, že se stěhujeme. Zítra tu bude 14 dní co jsme objevili větší byteček. Bylo to hodně rychlé rozhodování, ale všechno se povedlo. Takže od 1.srpna máme nový byt. Je na něm spousty práce, takže makáme a do konce srpna se musíme nastěhovat. Proto nemám moc času tu být a bohužel nemám moc času a večer ani chuti malovat koně, kteří by měli jet s námi do Německa....Každopádně musím to všechno dát do kupy.

Ohledně Německa už je skoro vše zařízeno. Ubytování zabookováno, auto domluveno, koně zhruba sepsaní a přihlašovat je budu hned jak dostanu formulář. Už se jen nervovat a doufat, že trefíme!

Mjóla už je defakto po včerejšku hotový, zbývá jen dodělat mohér, na který se vrhnu snad o víkendu. Jsem s ním spokojená, je to kus koně a pořádný frajer. Tak snad se mi podaří vymyslet nějak tu hřívu, aby vypadala dobře...
Reco už má namalovaný podstaveček, ale stále mu chybí výstavní jméno... ( Maurits Star )
War je moje novinka, je to CM schleich, red roan max.sabino. Je to ňuňánek, s ním jsem nehorázně spokojená :) Už jen domalovat ocas a dostínovat.
Ještě chci do Němec vzít Sukininu dcerku Summer ( nedodělaná ), Esperanta ( nedodělán :) ) a snad i našeho nového tradi paintíka ( získala jsem moc výhodně poškrábanou Isadorku :) ). Taktéž Leilah čeká už jen na mohér a chtěla by jet s náma... Je toho prostě moc... Do konce týdne vám sem hodím nějaké fotečky!

Držte palce a užívejte prázdniny!